Apyrankės, Apyrankių Gamyba Pardavimas
8767-75137

Plati ir tvirta apyranke, iš juodu kristalo karoliuku, swarovski karoliuku.

Kaina-18 euru.

Plati ir tvirta apyranke, iš gražios ir įdomios spalvos, kristalu karoliuku,labai žibančiu, juodu swarovski karoliuku, stiprios vielos, su atmintimi, kuri visada išlaiko apvalia forma.

Kaina-18 euru.

-Plati ir tvirta apyranke, iš piku perliukų, kristalu karoliuku,juodu ir baltai pilkšvu, Swarovski karoliuku, tvirtos vielos, su atmintimi. Apimtis universali, nuo 16 cm-18 cm

Kaina-15 euru.

Puošni, Ryški ir Plati Apyranke, iš raudonai baltu, daužto stiklo karoliuku, bordo spalvos swarovski karoliuku, raudonu stiklo gelyčiu, stiklo širdutė, juvelyriniu detaliu, tvirtos vielos, su atmintimi. Apimtis universali,nuo 16-18 cm

Kaina-30 euru

Puošni Apyranke,iš baltu dirbtiniu perlu,siuvinėta swarovski karoliuku-baltu, rožiniu atspalviu.  Apimtis-16,5 cm.

Kaina-35 euru.

Puošni, plati apyranke, iš keramikos karoliuku, swarovski karoliuku, kristalu karoliuku, tvirtos vielos, su atmintimi. Apimtis universali,nuo 16-20 cm.

Kaina-18 euru

Plati Apyranke, iš kristalu karoliukų- žalsvu ir violetiniu, tvirtos vielos, su atmintimi.  Apimtis universali,nuo 16-19 cm.

Kaina-18 euru

Apyranke,iš kristalu karoliuku,perregimu baltu ir mėlynu. Apimtis 16,5 cm.

Kaina-15 euru

Kukliai puošni, ažūrine apyranke, siuvinėta blizgiu biseriu, perliuku.  Apimtis 17 cm.

Kaina - 15 euru

Ažūrine apyranke, siuvinėta blizgiu biseriu ,perliuku. Subtili ir plonute, kaip voratinklis, lengvute, bet stipri. Kaina-15 eu. Apimtis-17 cm.

Kaina-15 euru

Apyranke, iš ryskiai žydru, kristalu karoliuku, sidabro spalvos, blizgaus biserio.  Apimtis-17 cm.

Kaina-15 euru

Dviejų eilių apyranke, iš pilku stiklo karoliuku, keičiančiu spalvas,intarpu, su akutėmis.  Ant gumytės, tad apimtis nuo 16,5-iki 18 cm.

Kaina-10 euru

Plati ir Puošni Apyrankė, bordo spalvos- iš Natūralių Akmenukų, Karoliukų- Šlifuoto Žadėito Karoliukų, Swarovski perliukų, Swarovski karoliukų. Ir svarbiausia- iš tvirtos velos su atmintimi, kuri visada išlaiko apvalia forma, tokia apyrankė niekada nenutruks. Apimtis 16- 17.5 cm.

Kaina- 25 eurai
Rankų Darbo Papuošalai
tel.8676-75137
www.papuosalai-rozanciai.mozello.lt
Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .